רון קנת

רון קנת
עמית מחקר בכיר
972-52-2434491
ron@kpa-group.com

פרופ' רון קנת, יו"ר קבוצת KPA העוסקת בהפקת אינפומציה איכותית ותובנות בעזרת אנליטיקה. פרופסור מחקר באוניברסיטת טורינו, איטליה, עמית מחקר בכיר במוסד נאמן בטכניון ופרופסור אורח במכון לפיתוח תרופות באונוברסיטה העברית בירושלים. לשעבר פרופור מן המניין באוניברסיטת  מדינת ניו יורק-בינגהמטון, מדען וסטטיסטיקאי ראשי בתדיראן תקשורת, חוקר בכיר במעבדות בל בני ג'רסי ומרצה באוניברסית ויסקונסין-מדיסון.

חיבר 12 ספרים ומעל 200 מאמרים בנושאי סטטיסטיקה יישומית, ניהול איכות, ניהול סיכונים, סקרי שביעות רצון, ניסויי מחשב ובקרת תהליכים סטטיסטית.

נשיא לשעבר של האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה ושל ENBIS, האיגוד האירופאי ליישומי סטטיסטיקה בתעשייה ועסקים. עורך ראשי של האנציקלופדיה לסטטיסטיקה באיכות ואמינות, של האנציקלופדיה המקוונת לסטטיסטיקה, StatsRef , ושל מספר כתבי עת בינלאומיים. זכה, ב 2013, במדליית גרינפילד של האיגוד האנגלי לסטטיסטיקה על תרומה ייחודית לסטטיסטיקה יישומית.

זכה ב 1990, יחד עם קבוצת התקשורת של תדיראן, בפרס קפלן על קידום ניהול איכות בתעשייה הישראלית. מיסד שותף וחבר דירקטוריון במספר חברות הזנק. תואר ראשון מאמפריל קולג', לונדון, ודוקטורט במתמתיקה ממכון וייצמן. לקורות חיים עם רשימת פרסומים לחץ כאן, לסדרת הקלטות בוידאו של רון לחץ כאן.

חוסן וחברה

חוסן וחברה

הציבור בישראל, שהתנסה באיומים מהסוג הביטחוני, מכיר את מושג ההגנה הרב שכבתית שכוללת את כיפת ברזל, שרביט קסמים וחץ. מאמר זה מציע ליישם מודל שכבות להגנה מהמגפה. מודל כזה מאפשר לשמר את המרכיב הייחודי של קבוצות שונות בחברה הישראלית, ומצד שני לאפשר להשתלט על המגיפה הבריאותית, הכלכלית והחברתית.   
מחקר הערכה למרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי

מחקר הערכה למרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי

מחקר הערכה מסוג 'הערכה מעצבת' (Formative Assessment) שילווה את תכנית "מרכז קהילה והכוון ליוצאי המגזר החרדי" – תכנית המיועדת ליצירת קהילה תומכת ומשמעותית ל'יוצאים בשאלה' מן המגזר החרדי, לצמצום פערי השכלה ותרבות ולסיוע בהשתלבותם.
אחזקה חזויה,  "למה", תיאום דיגיטלי

אחזקה חזויה, "למה", תיאום דיגיטלי

23 יולי, 2021
סדרה של שלושה מאמרים של פרופ' רון קנת, שמתמקדים ביכולות שמספק תאום דיגיטלי עם המחשה מתחום האחזקה החזויה.
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות