עיצוב רפואי ל2020: רב שיח אקדמי-מעשי

כנס בינלאומי, הפקולטה לארכיטקטורה ובנוי ערים, ומוסד נאמן למחקר מתקדם במדע וטכנולוגיה,  הטכניון, חיפה

 

יום חמישי,  14 ליוני 2007

 

כנס זה של יום אחד המורכב מהרצאות מוזמנות יהיה הזדמנות לקבץ תחת קורת גג אחת  מדענים מוליכים בתחומם בארץ ובעולם, מהנדסים ומעצבים, אנשי תעשיה והיי-טק, רופאים, אדריכלים ואנשי הנדסת אנוש לרב שיח אקדמי- מעשי על גישות וסוגיות בנושא העיצוב הרפואי בעשור הקרוב.
עיצוב תעשייתי בכלל ועיצוב רפואי בפרט, הוא מן הנושאים המתפתחים ביותר בימינו בארץ ובעולם , במיוחד היום כאשר הדגש מופנה לעבר הרפואה הביתית והקהילתית. העיצוב התעשייתי הוא מרכיב אינטגרטיבי בהתפתחותו של כל מוצר החל מתהליך המחקר, שלבי התיכנון הראשוניים, דרך כל שלבי הפיתוח ועד לשיווקו ולכן הופך להיות מקצוע רב תחומי המשובץ בדיסציפלינות מגוונות. חלקן  תבואנה לידי ביטוי בכנס בינלאומי ראשון זה.  
את הרצאת הפתיחה ישא  פרופ' מנואל טרכטנברג ראש המועצה הלאומית לכלכלה.  
ארבעת המושבים של הכנס יכסו ארבעה תחומים שונים הנוגעים לעיצוב הרפואי. מושב ראשון ידון בחידושים בתחום של עיצוב סביבה וציוד רפואי , מושב שני בעיצוב והנדסת אנוש במתקני בריאות ומושב אחרון בנושא עיצוב חברתי ובמיוחד עיצוב למבוגרים. מעניין במיוחד יהיה רב-שיח שינוהל על ידי פרופ' שלמה מיטל בו ישתתפו מעצבים נציגי כל בתי הספר לעיצוב תעשייתי בארץ, וכן ודוד דה-פריז עורך פטנטים מריינולד -כהן, שידונו  בסוגיות בהוראת העיצוב בימינו על יחודו של העיצוב הרפואי בעשור הקרוב.

 

לעיון בתוכנית הכנס המלאה ולפרטים נוספים לחץ כאן

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות