מערך לדיווח ורישום פליטות גזי חממה בישראל: סיכום דיווחי שנת 2011

צטט כ:
אילון אופירה, לב-און מרים, לב-און פרי, גולדרט טל, גרינברג יערה. מערך לדיווח ורישום פליטות גזי חממה בישראל: סיכום דיווחי שנת 2011 חיפה, ישראל, מוסד שמואל נאמן, 2012. https://neaman.org.il/Greenhouse-Gas-Emissions-Reporting-Registration-System-2011-HEB
קבצים להורדה:
6-369.pdf(803KB)

36 חברות הגישו את טפסי הדיווח למשרד להגנת הסביבה עבור שנת 2011.

כל חברה אשר דיווחה על הפליטות למערך הדיווח צרפה לטופס הדיווח גם הצהרה חתומה בדבר אמינות הנתונים, כנדרש בתקנון ההפעלה של מערך הדיווח והרישום, אשר פותח בשיתוף פעולה בין המשרד להגנת הסביבה, צוות סביבה ואנרגיה במוסד שמואל נאמן בטכניון וצוות עבודה שכלל נציגים מכל מגזרי המשק ובשיתוף גופים ממשלתיים שונים.

קובץ אקסל מיוחד, המשמש ככלי עזר לכימות פליטות גזי חממה, פותח על ידי צוות מוסד שמואל נאמן. הקובץ משמש גם  להדרכת חברות במילוי טפסי הדיווח ומיועד להקל על דיווחי חברות אשר להן אין מאגרי נתונים נגישים או תוכנות ייעודיות.

כל דיווחי החברות אשר נמסרו בשנת 2011, ונשלחו לשרת התאחדות התעשיינים, עברו בדיקה לשם אימות הנתונים המדווחים. במידה ונמצאו אי התאמות או חוסרים בין הנתונים המופיעים בקובץ החישובים המלא לבין טופס הדיווח שהוגש למשרד, צוות מוסד נאמן התקשר לחברות בכדי לבדוק את סיבת השונות ולהורות להן להגיש טפסי דיווח מתוקנים.

כל החברות שדיווחו את נתוני הפליטות שלהן לשנת 2011 זכו לקבל "אות הכרה שלב 1", בטקס שנערך ב-13 לנובמבר 2012. את האות, שלב 1, העניקה לארגונים המדווחים מנכ"לית המשרד להגנת הסביבה, עו"ד אלונה שפר-קארו.

פרסומים נוספים שיכולים לעניין אותך

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות