תעשיית המתכת בראי אתגרים גלובליים לתעשיות המים - סקר ואתגרים

צטט כ:
פורטונה גלעד, שיה איבון, פרוינד-קורן שירי. תעשיית המתכת בראי אתגרים גלובליים לתעשיות המים - סקר ואתגרים חיפה, ישראל, מוסד שמואל נאמן, 2013. https://neaman.org.il/Global-challenges-water-industry-Micro-Electronics-industry-HEB
קבצים להורדה:
Metal Industry - Final.pdf(1907KB)

דו"ח זה סוקר את תעשיית המתכת. כל זאת במטרה לאתר את תפקיד המים בתהליכי הייצור וצרכי הטיפול במים, מבחינת ניקיון המים המוזנים,שימוש יעיל וחסכוני במים,השבה,  מחזור ושחרור מורשה לסביבה.

זהו דו"ח שישי במסגרת סקירת שימושי המים בשישה סקטורים תעשייתיים גלובליים בהמשך לדו"ח הראשון שסקר את תעשיית הפקת הנפט והגז, הדו"ח השני שסקר את תעשיית המכרות, הדו"ח השלישי שסקר את תעשיית ייצור התרופות, הדו"ח הרביעי שסקר את תעשיית המזון והמשקאות והדו"ח החמישי שסוקר את תעשיית המיקרואלקטרוניקה.

העבודה נעשתה במטרה להעמיק את ההבנה של תפקיד המים בתעשיות הגלובליות שנבחרו, ולזהות אתגרים עסקיים ארוכי טווח, מתוך רצון לקדם הזדמנויות עסקיות עבור חברות המים הישראליות.

עבודה זו מהווה בסיס חשוב לתוכניות העבודה של Israel NewTech, מכון היצוא ומערך הנספחים המסחריים בשנים הקרובות.                                                                       

העבודה מתמקדת בלימוד תעשיית  המתכת תוך התמקדות בייצור ברזל ופלדה ובגימור הברזל לשימושי המשך, תוך סקירת תהליכים עיקריים, תפקיד המים בתהליכים אלה וזיהוי אתגרים בשימושי המים.

פרסומים נוספים שיכולים לעניין אותך

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות