אריאלה ורנסקי

אריאלה ורנסקי היא אדריכלית, מתכננת ערים ואזורים, ומגשרת. משמשת כראש קבוצת המחקר בנושא יישוב סכסוכים וכחוקרת בכירה במרכז לחקר העיר והאזור בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. מעורבת בפרקטיקה מקצועית ואקדמית גם בארה"ב, אוסטריה ואיטליה. מעורה בפעילות ציבורית בתחומי התכנון והסביבה. תחומי המחקר וההוראה שלה כוללים תכנון כוללני, פיתוח בר-קיימא, תכנון חוצה גבולות, יצירתיות בין ורב תחומית, מניעה ויישוב של קונפליקטים סביבתיים.

Dialogue, Mediation and Conflict Resolution Between Industry and Community

דיאלוג, גישור, ויצירת הסכמות: תעשייה-קהילה-רשויות

פרויקט זה נועד לקדם דיאלוג אמיתי בין התעשייה, היזמים, הציבור, הקהילות והרשויות ברמה המקומית והארצית בנושאי איכות הסביבה, מתוך הבנה כי שת"פ בין הגורמים השונים מהווה זרז לפיתוח כלכלי בר קיימא, תוך כדי שיפור סביבתי מתמיד. הפרויקט משלב חדשנות מדעית עם תרומה לחברה, לכלכלה ולסביבה, וצפוי להוות דגם לפיתוחים ויישומים נוספים בארץ ובמדינות אחרות.
Promoting Sustainable Development in the Negev Desert

פיתוח בר קיימא בנגב

פעילות מקומית ובינלאומית בנושא מניעת המידבור, כולל ייצוג ב- UNCCD (האמנה למניעת המידבור של האו"ם( בעולם; קידום פרויקט "ארץ צין" כמודל בין-לאומי של פיתוח בר-קיימא באזורים שחונים; הרחבה, והעמקה של מיזם האחריות הסביבתית של התעשייה הכימית (Responsible Care), במטרה לקדם פיתוח בר-קיימא ודיאלוג אמיתי בין התעשייה לקהילה ופיתוח והערכה של מודלים לערים, שכונות וקהילות בנות קיימא.
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות